3506 - KREMALI YEŞİL DEV PASTASI
140 ,00 TL
80 ,00 TL

KDV Dahil

6 kişilik80,00 TL
10 kişilik125,00 TL
15 kişilik160,00 TL
20 kişilik200,00 TL
30 kişilik270,00 TL
40 kişilik320,00 TL
50 kişilik350,00 TL

PASTA İÇERİĞİ SEÇİNİZ:

Çikolata Parçacıklı
Karışık Meyveli
Ürün Kişiselleştirme

ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN DETAYI

HULK YEŞİL DEV PASTASI MODELLERİ

Erkek çocuğu doğum günü pasta modelleri için hazırlamış bulunmaktayız. Kremalı pasta çeşitleri grubundadır. Bu sayede pastanın tamamı yiyebilir, şeker hamurlu pastaların zararlarından korunmuş olursunuz.Doğum günü pastası üzerindeki resimler kürdanla tutturulmuştur. Kağıt baskıdır. Yenilmez. Görsel zenginlik için özenle hazırlanmıştır. 

Pastanın üst kısmında Hulk Yeşil Dev resmi bulunmaktadır. Çocuğunuz için unutulmaz bir doğum günü partisi kutlamak ve güzel anılar biriktirmek amacınız ise bu düşüncenize katkıda bulunmayı çok isteriz. Hulk doğum günü pastası ister karışık meyvelerle isterseniz de çikolata parçacıkları kullanılarak üretilebilir.

Doğum günü parti kutlamanıza katılacak davetli sayısına göre pasta büyüklüğünü seçebilirsiniz. Seçeceğiniz ebata göre pasta fiyatları güncellenecek ve anında görebileceksiniz. Online doğum günü pasta siparişi verebilmeniz için GelTatlim.com sitemizi kurduk. Tüm müşterilerimizden gelen yoğun pasta siparişleri sayesinde çalışma kadromuzu ve pasta modellerimizi sürekli geliştirmekteyiz.

İnternet üzerinden Çocuk pastası siparişi vermeniz durumunda adrese pasta gönderimi yapmaktayız. Eve pasta siparişi vermeniz halinde pasta adrese pasta teslimatı ücreti alınmamaktadır. Tüm pasta siparişleriniz için ücretsiz hizmetimizdir. Pasta siparişi verirken veya teslim almaya giderken harcadığınız tüm zamanı size hediye ediyoruz.

 

HULK PASTASI HULK DEV ADAM PASTASI YEŞİL DEV PASTALARI YEŞİL DEV PASTA FİYATLARI HULK YEŞİL DEV PASTA MODELLERİ YEŞİL DEV PASTA ÇEŞİTLERİ YEŞİL DEV PASTA SİPARİŞİ ERKEK ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ PASTALARI MODELLERİ ERKEK ÇOCUĞU DOĞUM GÜNÜ PASTALARI ERKEK ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ PASTA FİYATLARI UCUZ