3951 - DOĞUM GÜNÜ PASTA SİPARİŞİ AYDIN
220 ,00 TL
160 ,00 TL

KDV Dahil

15 kişilik160,00 TL
20 kişilik200,00 TL
30 kişilik285,00 TL
40 kişilik360,00 TL
50 kişilik425,00 TL

PASTA İÇERİĞİ SEÇİNİZ:

Çikolata Parçacıklı
Karışık Meyveli
Ürün Kişiselleştirme

ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN DETAYI

AYDIN DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ

Krem Şantili Aydın doğum günü pasta siparişi LOL pastası modelidir. Aydın doğum günü pasta siparişi isimli pastamız LOL seven çocuklar için özel olarak düşünülmüştür. Diğer LOL pastalarımıza göre LOL bebek karakter sayısı daha fazla olup daha zengin görünmektedir.

Aydın doğum günü pastası siparişi isimli pastamız 2 katlıdır. Zemini çok açık yeşil krem şanti ile kaplanmıştır. Üzerinden pembe renkli sos akıtılarak dripping görüntüsü verilmiştir. Bu sayede hem damağa hemde göze hitap etmiştir.

Doğum günü pastası Aydın isimli pasta modelinde 8 farklı LOL bebek karakteri kullanılmıştır. En alt katta çocuğunuzun fotoğrafına yer verilmiştir. Bu fotoğraflar baskı olarak yapılmaktadır. Dekor amaçla süslenmiştir. Yenilmez.

Doğum günü pastası Aydın modelini ister meyveli ister çikolatalı olarak tercih edebilirsiniz. Sipariş vermek istiyorsanız bizleri aramanız yeterli. İster telefondan ister kendiniz online sipariş verebilirsiniz.

ADRESE ÜCRETSİZ TESLİM PASTALAR

AYDIN DOĞUM GÜNÜ PASTA SİPARİŞİ AYDIN, DOĞUM GÜNÜ PASTASI AYDIN, PASTA SİPARİŞİ AYDIN, DOĞUM GÜNÜ PASTALARI AYDIN, AYDIN RESİMLİ PASTA, RESİMLİ PASTALAR AYDIN Bozdoğan Buharkent Çine Didim Efeler Germencik İncirliova Karacasu Karpuzlu Koçarlı Köşk Kuşadası Kuyucak Nazilli Söke Sultanhisar Yenipazar