3963 - OSMANGAZİ DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ BURSA
140 ,00 TL
80 ,00 TL

KDV Dahil

6 kişilik80,00 TL
10 kişilik125,00 TL
15 kişilik160,00 TL
20 kişilik200,00 TL
30 kişilik270,00 TL
40 kişilik320,00 TL
50 kişilik350,00 TL

PASTA İÇERİĞİ SEÇİNİZ:

Çikolata Parçacıklı
Karışık Meyveli
Ürün Kişiselleştirme

ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN DETAYI

OSMANGAZİ DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ BURSA

Krem şantili Osmangazi doğum günü pasta siparişi Bursa isimli pastamızı hem çocuk pastaları kategorisinde hemde resimli pastalar kategorisinde bulabilirsiniz. Spiderman pastası, örümcek adam pastası olarak bilinen pasta modelimizin dışında krem şanti kullanılmıştır. Küçük bir alanda farklı bir görünüm sağlaması açısından kırmızı sos akıtılmıştır.

Doğum günü pastası siparişi üzerinde spiderman ve çocuğunuzun resim baskısı ve arkasında örümcek ağları baskıları yer almaktadır. Bu baskılar dekor amaçla süslenmiştir. Yenilmez. 

Osmangazi DOĞUM GÜNÜ PASTASI görsel açıdan zengin göründüğü gibi lezzetide oldukça üst düzeydedir. Bunun için hergün özel formülümüzle pandispanya yapmaktayız. Günlük üretimin hiç bir zaman aksamadan devam ettiği GelTatlim.com'un en önemli noktasıda budur.

Hem çocukların hemde spiderman seven yetişkinlerin ilgisini çeken Osmangazi Doğum Günü Pastası Modelimizi ister online kartla satın alabilir, ister bizleri arayarak ve ürün kodunu bize bildirerek telefonla da sipariş verebilmeniz mümkün.

Eğer sizde doğum günü pastası siparişi verip adresinize ücretsiz teslim edilmesini istiyorsanız telefonla yorulmadan sipariş verebilirsiniz. Çağrı merkezi arkadaşlarımız siparişinizi alacaklar ve size yardımcı olacaklardır.

  0553 925 03 03  -  0553 045 00 00  

OSMANGAZİ DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ BURSA, OSMANGAZİ BURSA PASTA SİPARİŞİ, DOĞUM GÜNÜ PASTASI OSMANGAZİ BURSA, PASTA SİPARİŞİ BURSA OSMANGAZİ, DOĞUM GÜNÜ PASTALARI BURSA, BURSA OSMANGAZİ RESİMLİ PASTA, RESİMLİ PASTALAR OSMANGAZİ BURSA Osmangazi Nilüfer Büyükorhan Yıldırım Gemlik Gürsu Harmancık İnegöl İznik Karacabey Keles Kestel Mudanya Mustafakemalpaşa Orhaneli Orhangazi Yenişehir