3973 - DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ AYDIN
140 ,00 TL
90 ,00 TL

KDV Dahil

6 kişilik90,00 TL
10 kişilik150,00 TL
15 kişilik210,00 TL
20 kişilik270,00 TL
30 kişilik375,00 TL
40 kişilik480,00 TL
50 kişilik575,00 TL

PASTA İÇERİĞİ SEÇİNİZ:

Çikolata Parçacıklı
Karışık Meyveli
Ürün Kişiselleştirme

ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN DETAYI

DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ AYDIN

Krem Şantili Aydın isimli Doğum Günü Pasta modeli LOL pastası veya çocuk pastası kategorilerinde de yer almaktadır. Üst düzey hijyenik koşullarda üretilen GelTatlım doğum günü pastaları soğuk zincirli araçlarla adresinize kadar ücretsiz teslim edilmektedir.

Her gün yüzlerce doğum günü pastası üretmekte ve adreslere teslim etmekteyiz. Doğum günü organizasyonu denildiği zaman doğum günü pastası sofranın en önemli parçasıdır. Böylesi önemli günlerde pastanında ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.

Bu bilinçle hareket ederek her gün taptaze pastalar üretmekteyiz. Her gün taze pandispanya, taze krema, taze şanti imal edip taze meyveler tedarik etmekteyiz. Böylesi titiz üretimin sonucunda misafirlerinize asla mahçup olmayacağınız taze ve lezzetli pastalar teslim etmekteyiz. En önemli günlerinizde gönül rahatlığı ile misafirlerinize sunabilir, afiyetle yiyebilirsiniz.

Doğum günü pastası dikdörtgen olarak tasarlanmıştır ve kız çocuklarına uygun şekilde pembe renk krem şanti ile süslenmiştir. Doğum günü pastasının kenar süslerinin üzerinde pirinç patlakları ve kenarlarında ise kurdale bulunmaktadır. Bu detaylar görselliği destekleyerek güzel bir görünüm sunmaktadır.

Aydın doğum günü pastasının üzerinde LOL Surprise teması, LOL bebeği ve gönderecek olduğunuz fotoğraf yer almaktadır. Bu görsel şeker hamuruna gıda boyası ile baskı yapılarak uygulanmaktadır. Yenilebilir kağıt olduğu için pastanızla birlikte gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Aydın isimli doğum günü pastası siparişi vermek için zamanınız yoksa telefonla bizleri arayarak da siparişinizi oluşturabilirsiniz.

ADRESE TESLİM PASTALAR

Telefonla sipariş için 0553 925 03 03 - 0553 045 00 00 arayın

DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ AYDIN, DOĞUM GÜNÜ PASTALARI AYDIN, AYDIN PASTA SİPARİŞİ VER, DOĞUM GÜNÜ PASTASI AYDIN, PASTA SİPARİŞİ AYDIN, DOĞUM GÜNÜ PASTALARI AYDIN, AYDIN RESİMLİ PASTA, RESİMLİ PASTALAR AYDIN Bozdoğan Buharkent Çine Didim Efeler Germencik İncirliova Karacasu Karpuzlu Koçarlı Köşk Kuşadası Kuyucak Nazilli Söke Sultanhisar Yenipazar