4002 - ADANA DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ
140 ,00 TL
90 ,00 TL

KDV Dahil

6 kişilik90,00 TL
10 kişilik150,00 TL
15 kişilik210,00 TL
20 kişilik270,00 TL
30 kişilik375,00 TL
40 kişilik480,00 TL
50 kişilik575,00 TL

PASTA İÇERİĞİ SEÇİNİZ:

Çikolata Parçacıklı
Karışık Meyveli
Ürün Kişiselleştirme

ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN DETAYI

ADANA DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ 

Kadife Kaplama Adana Doğum Günü Pastası sevgi pastası, sevgili pastası modelidir. Kalp şeklinde özel olarak kesilmiştir. Özel ve anlamlı günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz ideal bir pasta modelidir. Adana pasta siparişinin etrafı kırmızı renk hindistan cevizi ile kaplanmıştır. Buda pastaya kadife görünümü vermekte ve oldukça şık göstermektedir.

Adana doğum günü pastasının üst ve alt nakış süslemeleri krem şanti ile yapılmaktadır. Adana pasta siparişinin sağ üst kısmında yer alan gül motifi ve üzerindeki resim baskısı ile pasta oldukça özel görünmektedir. Görüntüsü ile olduğu kadar lezzetiyle de iddaalıyız.

Adana pasta modelleri ve diğer tüm pasta siparişlerimiz günlük üretilmektedir. Adana pasta siparişi özenle hazırlanmaktadır ve üretimden sonra kalite kontrol mutlaka yapılmaktadır. Görselliği çok başarılı olan doğum günü pastasının içeriğini meyveli veya çikolatalı olarak seçebilirsiniz. İsterseniz ekstra olarak içerisine kestane, krokan, fıstık draje gibi ürünlerle damağınıza uygun bir lezzet isteyebilirsiniz.

Doğum günü pasta siparişinizi belirttiğiniz adrese, seçmiş olduğunuz saat aralıklarında teslim etmekteyiz. Teslimatlarımızda soğuk zincirli araçlar kullanmaktayız. Bu sayede hava şartları ne olursa olsun pastanız tazeliğini ve lezzetini yitirmeden teslimat edilmektedir.

0553 045 00 00  -  0553 925 03 03

ADRESE TESLİM PASTALAR

DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ ADANA, DOĞUM GÜNÜ PASTALARI ADANA, ADANA PASTA SİPARİŞİ VER, DOĞUM GÜNÜ PASTASI ADANA, PASTA SİPARİŞİ ADANA, DOĞUM GÜNÜ PASTALARI ADANA, ADANA RESİMLİ PASTA, RESİMLİ PASTALAR ADANA Aladağ Ceyhan Çukurova Feke İmamoğlu Karaisalı Karataş Kozan‎ Pozantı‎ Saimbeyli Sarıçam Seyhan Tufanbeyli‎ Yumurtalık‎ Yüreğir