3918 - DOĞUM GÜNÜ PASTASI
350 ,00 TL
240 ,00 TL

KDV Dahil

15 kişilik240,00 TL
20 kişilik300,00 TL
30 kişilik420,00 TL
40 kişilik520,00 TL
50 kişilik600,00 TL

PASTA İÇERİĞİ SEÇİNİZ:

Çikolata Parçacıklı
Karışık Meyveli
Ürün Kişiselleştirme

ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN DETAYI

BURSA DOĞUM GÜNÜ PASTASI

Krem Şantili şeker hamuru figürlü Doğum Günü Pastası modeli safari pastası olarakda sipariş verilmektedir. Erkek çocuklarının en çok sevdiği konseptlerden biri olan safari temalı doğum günü pastası krem şanti kaplamalı olarak hazırlanmaktadır. Doğum günü pastası üzerindeki hayvan figürleri şeker hamurundan el işçiliği ile yapılmaktadır. Alt katın üzerindeki zürafa motifleride aynı şekilde şeker hamurundan oluşmaktadır.

GelTatlim.com olarak en taze ürünlerle ürettiğimiz doğum günü pasta siparişlerini adresinize ücretsiz bir şekilde teslim etmekteyiz. Doğum günü pasta siparişi teslimatlarımız soğuk havalı araçlarla soğuk zincir kırılmadan teslim edilmektedir.

Doğum günü pastalarımız kişiye özel olarak farklı konseptlerde üretildiği için her zaman için günlük üretilmektedir. Kesinlikle stoklu bir pasta bulunmamaktadır. Doğum günü pastalarının krem şantisinden, içerisindeki kremasına kadar, meyvesinden, çikolata ganajına kadar günlük hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Bu sayede yiyebileceğiniz en taze pastayı GelTatlim.com'da bulabilirsiniz.

Doğum günü pasta siparişleriniz istediğiniz konsepte uygun olarak hazırlanmaktadır. Siz sadece partinize konsantre olurken bizler doğum günü pastanızı en iyi ve en taze şekilde hazırlayıp teslim etmekteyiz.

Doğum günü pasta siparişi vermek için yeterli zamanınız yoksa bizleri arayarak telefonla da sipariş verebilirsiniz.

ADRESE TESLİM PASTALAR 0553 045 00 00 - 0553 925 03 03

BURSA DOĞUM GÜNÜ PASTASI Osmangazi Nilüfer Büyükorhan Yıldırım Gemlik Gürsu Harmancık İnegöl İznik Karacabey Keles Kestel Mudanya Mustafakemalpaşa Orhaneli Orhangazi Yenişehir