DOĞUM GÜNÜ PASTASI FİYATLARI

DOĞUM GÜNÜ PASTASI FİYATLARI NE KADAR?


         Gel Tatlım bünyesinde satış yapan anlaşmalı pastanelerimiz, kişi sayısına göre kullanılan malzemeye ve pasta görsellerine göre pasta satış fiyatlarını belirlemektedirler.

Doğum günü veya nişan kutlamaları için en uygun fiyat en güzel görseller ile onbinlerce pasta modeli arasından seçim yapabilirsiniz. Kutlama bütçesini önceden hazırlamak için pasta fiyatları araştırması yapmak büyük önem taşımaktadır.

Doğum günü pasta fiyatları ne kadar ?  Yaş pasta fiyatı kaç lira ?  Nişan pastası fiyatları kaç TL  ? gibi sorularınızı duyar gibiyiz.

Bütçenize en uygun yaş pasta fiyatları tespiti yapabilmeniz için pasta fiyat listesi sunmak isteriz.

Adet pasta fiyatı: 20.00 TL, 2 kişilik pasta fiyatları: 30 TL, 4 kişilik pasta fiyatı: 55 TL, 5 kişilik pasta fiyatı: 70 TL, 6 kişilik pasta fiyatı: 80 TL, 8 kişilik pasta fiyatları: 110 TL, 10 kişilik pasta fiyatları: 170 TL, 12 kişilik pasta fiyatı: 200 TL, 15 kişilik pasta fiyatı: 230 TL, 20 kişilik pasta fiyatları: 280 TL, 25 kişilik pasta fiyatı: 360 TL, 30 kişilik pasta fiyatları: 410 TL, 40 kişilik pasta fiyatları: 510 TL, 50 kişilik pasta fiyatı: 620 TL, 100 kişilik pasta fiyatı 800 TL, 150 kişilik pasta fiyatı 1000 TL, 200 kişilik pasta fiyatları 1200 TL şeklinde pasta fiyat listesi olarak kabul edilebilir.

Yukarıda verilen fiyatlar Gel Tatlım'da online satış yapan pastanelerin alt seviyeden fiyatlandırmalarını göstermektedir. 

Pasta büyüklüğü, kullanılan malzeme çeşitliliği ve pasta görselleri için harcanan işçiliğe göre fiyatlarda indirim veya yükselmeler görülebilir.
Pasta fiyatları, oluşturmak istediğimiz doğum günü konseptine göre farklılıklar göstermektedir. Pasta fiyat tespitleri yapılabilmesi için bu pastanın şeker hamurlu doğum günü pastası veya krem şanti kaplamalı olmasının büyük farklılıkları vardır. 

Şeker hamurlu doğum günü pastası modelleri üzerine yapılan figürlerin zorluğuna göre fiyatlarda azalma yükselme göstermektedir. İnce detaylara göre örneğin insan yüzüne sahip figürlü doğum günü pasta fiyatları en üst rakamlara ulaşabilmektedir. GelTatlim.com

 

 

Bazı şeker hamurlu pasta çeşitlerinde ise şeker hamur kaplamalı olmakta ancak ilave figürler istenmemektedir. Bu tür yaş pasta fiyatları en düşük fiyatlı pastalar olarak piyasada satılabilmektedir. Doğum günü konsept pastaları o günün değerini yansıtmak için en güzel seçenek olabilir. Doğum günü kutlaması yapılan kişinin görsel veya ruhsal karakteristik özelliklerini, ayrıca kişinin fikirleri, mesleği gibi farklılıkları pasta figürleri olarak işlenebilir, fotoğraf baskılı pastaların desenlerine yansıtılabilir. www.geltatlim.com

 
  


Piyasada reklamları yapılmakta olan ucuz pasta fiyatları tanıtımlarının aklınızı çelmesine izin vermeyin. Pasta içerisinde kullanılan tüm malzemelerin kalitesi, ayrıca pasta üretimini yapan kişinin mesleki bilgisi, hijyen kurallarına verdiği önem, kullanılan pasta malzemelerinin bolluğu gibi etkenlerin birleşiminden yaş pasta fiyatları tespit edilmektedir. Ucuza pasta sipariş etmek uğruna sevdiklerinizin sağlığını tehdit eden pasta çeşitlerinden kaçınınız. www.geltatlim.com