4015 - DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ ILGIN
140 ,00 TL
90 ,00 TL

KDV Dahil

6 kişilik90,00 TL
10 kişilik150,00 TL
15 kişilik210,00 TL
20 kişilik270,00 TL
30 kişilik375,00 TL
40 kişilik480,00 TL
50 kişilik575,00 TL

PASTA İÇERİĞİ SEÇİNİZ:

Çikolata Parçacıklı
Karışık Meyveli
Ürün Kişiselleştirme

ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN DETAYI

DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ ILGIN

Krem şantili Konya Ilgın isimli Doğum Günü Pastası Siparişi Okyanus temalı bir pasta modeldir. Türkiye'nin en büyük pasta sipariş hattını arayarak sizde pasta siparişi verebilirsiniz. Bir çok il ve ilçede hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz noktaları ana sayfadan takip edebilirsiniz.

Doğum günü pasta modelimiz aynı zamanda kız çocuk pastasıdır. Kız çocukları için özel olarak üretilmiştir. Doğum günü pasta siparişinin şekli yuvarlaktır. Dışı açık mavi ve lila renk krem şanti ile kaplanmıştır. Deniz yıldızı, deniz kabuğu, balık kuyruğu gibi figürler şeker hamurundan yapılarak süslenmiştir. Doğum günü pastasının ön cephesindeki çocuğunuzun baskılı resmi kağıt baskıdır. Yenilmez. Görsel zenginlik için dekor amaçla eklenmiştir.

Doğum günü pastası siparişleriniz bizler için çok önemli ve çok değerlidir. Çünkü doğum günü pastası veya bir nişan pastası o günün başrol oyuncusudur. İkram masasının bir nevi patronudur. Bu sebeple pastanın kusursuz ve lezzetli olması çok önemlidir. GelTatlim.com olarak bunun bilincinde üretim yapmaktayız. Tüm pastalar özenle ve bol malzeme ile hazırlanmaktadır. Sevkiyatlarımızı soğuk zincirli araçlarla yaptığımız için hiç bir zaman lezzetten ödünde vermeyiz.

Sizde telefonla kapıda ödemeli pasta siparişi vermek istiyorsanız aşağıdaki numaraları aramanız yeterli.

0553 925 03 03 - 0553 045 00 00

DOĞUM GÜNÜ PASTASI SİPARİŞİ KONYA ILGIN, DOĞUM GÜNÜ PASTALARI KONYA ILGIN, KONYA ILGIN PASTA SİPARİŞİ VER, DOĞUM GÜNÜ PASTASI KONYA ILGIN, PASTA SİPARİŞİ KONYA ILGIN, DOĞUM GÜNÜ PASTALARI KONYA ILGIN, KONYA ILGIN RESİMLİ PASTA, RESİMLİ PASTALAR KONYA ILGIN Ahırlı Akören Akşehir Altınekin Beyşehir Bozkır Çeltik Cihanbeyli Çumra Derbent Derebucak Doğanhisar Emirgazi Ereğli Güneysınır Hadim Halkapınar Hüyük Ilgın Kadınhanı Karapınar Karatay Kulu Meram Sarayönü Selçuklu Seydişehir Taşkent Tuzlukçu Yalıhüyük Yunak