TÜRKİYE PASTANELERİ İÇİN İNTERNET ÜZERİNDEN ONLINE PASTA SATIŞ SİTESİ


Türkiye'nin her yerindeki müşteriler, evlerine veya uzak şehirlerdeki sevdiklerine internet üzerinden online sipariş ile pasta, tatlı, börek gibi pastane ürünleri göndermek istiyor, ancak bu isteklerini karşılayacak dijital alt yapıya sahip güçlü bir markanın eksikliğini hissediyordu.

Türkiye'nin her yerindeki yüzlerce seçkin pastanenin katılımı ile oluşan güç birliği sayesinde pastaneler için yepyeni bir satış ve kazanç kapısı hayata geçmiş bulunmaktadır.

Pastanenizle bu oluşuma katılmak ve internet üzerinden online pastane ürünleri satışı sistemine ÜCRETSİZ dahil olmak için formu doldurunuz.


"GEL TATLIM YEMEK" ÇOK YAKINDA YAYINDA,
Restorant ön kayıtları başladı...

Pandeminin etkisiyle yemek sektöründe paket servis hizmeti için online yemek siparişi siteleri çok daha önemli hale geldi.

Alışılmış sitelerde satışlarınızı sürdürmenize ilave olarak, gelen siparişleri artırmak adina yeni nesil paket servis sitesi "Gel Tatlım Yemek" bünyesinde yer almanız için çok güzel tekliflerimiz var...

1- Mesleğinizden para kazanmanın önündeki en büyük engel, alınan siparişlerdeki yüksek komisyon oranlarıdir.
Yemek siparişi sektörünün bu sorununu ciddiye aldık, komisyon oranlarını en minimum seviyeye indirerek konuyu tam anlamıyla çözüme ulaştırdık.

2- Müşterinizin talep etmesi durumunda sipariş alımlarında canlı destek hizmeti sunuyor, "VIP SİPARİŞ" ile elit müşteri hizmetini ücretsiz sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde elektronik sipariş oluşturmakta zorlanan müşterilerimize de kolaylık sağlıyoruz. 

3- Firmanızın hakediş ödemelerini geç alması nedeniyle nakit akışında yaşadığı büyük zorluklukların farkındayız,
çözüm adına hakediş ödemelerinizi 7 günde hesabınıza geçiyoruz.

4- Firmanıza özel atanacak üye işyeri temsilcisi sayesinde şikayet ve taleplerinizi bize anında iletme imkanı sunuyoruz.

5- İşletmenize özel hazırlayacağımız 4 Parçadan oluşan hediye setimizi size kargolamak istiyoruz.

Üye işletmelerimizin tamamına, ilk siparişlerinin müşteriye teslimatına takiben işletme adı ve sizin adınızın nakışla işlendigi iki adet servis önlüğü ve iki adet kepi takım olarak gönderiyoruz.

Aşağıdaki formu doldurarak ön başvurunuzu yapın, üye işyeri temsilcinizle tanışın...


Gel Tatlım Gıda Tanıtım San. ve Tic A.Ş.

GELTATLIM DÜKKAN BAŞVURU FORMU