3423 - KREMALI ELSA PASTALARI
220 ,00 TL
200 ,00 TL

KDV Dahil

Stok Kodu: 3423
15 kişilik200,00 TL
20 kişilik250,00 TL
30 kişilik330,00 TL
40 kişilik380,00 TL
50 kişilik430,00 TL

PASTA İÇERİĞİ SEÇİNİZ:

Çikolata Parçacıklı
Karışık Meyveli
Ürün Kişiselleştirme

ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN DETAYI

ELSA PASTA MODELLERİ, ELSALI PASTA ÇEŞİTLERİ, ELSA PASTA FİYATLARI, ELSA PASTA SATIŞI, ELSA PASTA SİPARİŞİ

PASTA YOLLAMA: 0553 045 00 00 - 0553 925 03 03

              Kremalı elsalı pasta modelleri için tasaralanmış en yeni pastamızdır. Kremalı pasta olması sebebi ile pastanın tamamı yenilebilmektedir. 2 katlı doğum günü pastası modelleri grubundadır. Pasta üzerinde Elsa renklerine uyumlu mavi noktalar koyulmuştur. Elsa resmi tam ortaya yerleştirilmiştir. Elsa'nın eteği şeker hamuruyla hazırlanmaktadır, bu sayede üç boyutlu bir görüntü elde edilmektedir.Pastanın üzerine kızınızın gireceği yaş rakamla eklenmektedir. Pastanın en üstünde elsa konsepti ile uyumlu buz kristalleri şekilleri koyulmaktadır.

              Pastanın içeriğini seçebilirsiniz. Karışık taze meyveli pasta veya çikolatalı pasta gibi. Pastanızın görsel zenginliğinin yanında lezzet olarakta emsallerinden çok daha zevk alacağınızı düşünüyoruz. Kullanılan tüm malzemelerin kalitelerinin yüksekliği ayrıca kendimize özgü formül ile hazırladığımız pandispanyası sayesinde yüksek bir pasta memnuniyetiniz olacağını düşünüyoruz. Doğum günü pastası üzerindeki resimler kürdanla tutturulmuştur. Kağıt baskıdır. Yenilmez. Görsel zenginlik için özenle hazırlanmıştır. 

              Farklı şehirden sevdiklerinize hediye pasta gönderimi planlarınız olduğunda yaşadığınız sıkıntıları biliyoruz. Pasta siparişi verecek pastaneyi bulmak, lezzet ve kalite standartları ile sizi mahçup etmeyeceğinden emin olmak, adrese pasta gönderimi için gerekli alt yapılarının olmaması, pasta ödemesinin nasıl gerçekleştirileceği gibi bir sürü sorunlar olmaktadır. Yaşanan bu sorunları aşabilmek için online pasta siparişi ile pasta yollamak bizimle çok kolay.

              GelTatlim.com internet üzerinden pasta gönderimi sistemimiz ile yedi gün 24 saat pasta siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sitemiz içeriğinde beğeneceğinizi umduğumuz yüzlerce pasta modelleri bulunmaktadır. Beğendiğiniz ürünü anında sepete ekleyebilir ve gönderim günü ve dağıtım saat dilimlerini seçebilirsiniz. Hediye pasta göndermek için oluşturduğunuz siparişinizi tamamlamanıza müteakip görevli arkadaşlarımız sizi telefonla arayacak ve sesli onayınızı alacaktır. Hatalı sipariş verdiyseniz düzeltme şansı bulacaksınız. Pasta siparişinizin yanında talep edebileceğiniz farklı ürünleride sonradan eklemek konusunda gerekli işlemleri yetkili personelimiz sizin adınıza gerçekleştirecektir.

              Pasta siparişinizin adrese gönderilmesine bir kaç saat kala pasta şeflerimiz siparişini geçtiğiniz pastaları kişiye özel hazırlamakta ve sadece bir kaç saat sonra pastanız taptaze şekilde seçtiğiniz adrese teslim edilmek üzere pasta dağıtımı için dizayn edilmiş araçlarımıza yüklenerek adres sırasına göre dağıtılmaktadır.

              Pasta sipariş et organizemiz ile online pasta siparişi alımı, kişiye özel taze olarak günlük yapılması ve adrese teslim standartlarımız sayesinde bir pastaneden çok fazlasıyız. Güzel günlerinizi en özel hale gelmesi için katkı sağlayabilmek adına çalışmaktayız. 

 

 

İSTANBUL ELSA PASTASI İZMİR ELSA PASTALARI BURSA ELSA PASTA MODELLERİ BURDUR ELSA PASTA ÇEŞİTLERİ ANKARA ELSALI PASTALAR ADANA ELSA PASTA MODELLERİ DENİZLİ ELSA PASTA FİYATLARI ISPARTA, ELSA PASTA SİPARİŞİ MANİSA ELSA PASTA GÖNDERME ALANYA HEDİYE ELSA PASTA GÖNDERME MANAVGAT İSTANBUL ANADOLU YAKASI ELSALI PASTA FİYATLARI İSTANBUL AVRUPA YAKASI