Sıkça Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR


-SİPARİŞLERİMİ GEL TATLIM MARKALI PASTANELER Mİ ÜRETİYOR ?
Hayır. Gel Tatlım markası ile çalışan hiç bir pastanemiz bulunmamaktadır,anlaşmalı pastaneler arasında size en yakın mekanlardan hizmet almaktasınız.


-GEL TATLIM ANLAŞMALI PASTANELERİNE GÜVENEBİLİR MİYİM ?
Evet. Bilmediğiniz bir mekana vereceğiniz siparişlerde her türlü suistimale açık hale gelebilir, en mutlu gününüzde istenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz. GelTatlim.com üye pastaneleri için her gün aldığımız binlerce siparişin müşteri geri dönüşlerini titizlikle değerlendiriyor, müşteri beklentilerinden uzak çalışan pastanelerle ilişiğimizi derhal kesiyoruz.


-HAYALİMDEKİ PASTAYA GelTatlim.com SİTESİNDEN ULAŞABİLİR MİYİM ?
Evet. Tek bir mekandan vereceğiniz pasta siparişi için o mekanın kataloğundaki sınırlı sayıda pasta çeşitlerine mahkum kalmaktansa, GelTatlim.com içerisinde hizmet veren yüzlerce pastanenin onbinlerce pasta modelleri arasından hem bütçenize hem beğeninize uygun pastayı kolaylıkla seçebilir, canlı destek arkadaşlarımızın yardımıyla siparişinizi oluşturabilirsiniz.


-ÖZEL GÜN İÇİN SİPARİŞİMİ NE ZAMAN VERMELİYİM.
Pasta siparişi özelinden yanıt vermek gerekirse, talep edilen pasta modelinin işçiliğine harcanacak zamana göre farklılıklar göstermektedir. Bazı üye pastanelerimiz resimli pasta siparişi aldıklarında, aynı gün teslim pasta siparişi sistemi ile çalışabilirken, zorlu pastalarda maksimum 2 gün önceden sipariş vermeniz gerekebilir.


-SİPARİŞLERİMİ MEKANA GELEREK OLUŞTURMAK ZORUNDA MIYIM ?
Hayır. Siparişlerinizi ister GelTatlim.com üzerinden online oluşturabilir, isterseniz alanında uzman canlı destek ekibimizle beraber telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


-SİPARİŞİM HAZIR OLDUĞUNDA GELİP ALMAK ZORUNDA MIYIM?
Hayır, Gel Tatlım anlaşmalı pastaneleri zamanınızın sizin için değerini biliyor, soğuk zincir araçları ile adresinize ÜCRETSİZ teslim ediyorlar.