Resimli Pasta

Resimli pasta,  doğum günü kutlamaları için en güzel seçim olmasının yanında farklı amaçlara hizmet edebilmek açısından oldukça renkli kutlamalar için çözüm üretmekte size yardımcı olacaktır. Doğum günü kutlamaları senede bir gün yapılmakta ve o kişi için oldukça duygusal, özel anlamlar barındırmaktadır. Başta da belirttiğimiz gibi amaç belki doğum günü kutlaması olmayabilir, ancak yeni bir işe ilk adımını atan kişi için resimli meslek pastaları sayesinde ilginç kutlamalar organize edilebilir. 
Resim baskılı pasta siparişi vermek istediğinizde kutlama sahibinin fotoğrafını bize göndermeniz yeterli olacaktır. Gerekli durumlarda fotoğraf üzerinde bir takım değişiklikler yapmaktayız. Fotoğraf ışık ve renk kalitesini düzeltmek, ayrıca bu fotoğrafın yanına eklenmesini talep ettiğiniz farklı resimlerde profesyonel grafik ekibimizin çalışmaları ile konumlandırılmaktadır. 

 

Resimli pasta modelleri ve fiyatları davetli sayısına göre, ekstra malzeme taleplerinize göre farklılık gösterebilmektedir. Ucuza pasta siparişi vermek için resimli pasta modelleri tavsiye edilmektedir. Pasta üzerine fotoğraf baskısı uygulaması için kullanılan malzemeler gıda kodeksine uygun, yenilmesinde mahsur olmayan ürünler seçilerek uygulanmaktadır. 
Resimli pasta siparişi vermek istiyorum düşüncenizi hayat geçirmek istediğinizde resimli pasta görselleri elde edebilmek için en önemli kriter pasta üstüne basılan resmin kaliteli ve net çekim olmasıdır. Her nekadar belli filtreler kullanmak sureti ile resim kalitesini artırmak için çaba  sarfedilse de orjinali çok net çekilen kadar güzel sonuçlar alınamayabilir. 
Resimli pasta çeşitleri için bu kadar çok tercih edilme nedeni uygun fiyatlı doğum günü pastaları grubunda olmasıdır. Ucuz pasta nereden söylenir sorusu tek başına büyük anlam ifade etmemektedir. Mühim olan en güzel doğum günü pastaları için en uygun fiyatlar ödeyebilmektir. 
Krem şantili pastalara resim baskısı yapılmasının yanında şeker hamurlu resimli pastalar içinde fotoğraf baskıları yapılma imkanı vardır. Kremalı pasta çeşitleri fiyat karşılaştırmasını şeker hamuru kaplamalı resimli pasta fiyatları ile mukayese edebilirsiniz. Ancak kullanılan malzemeler ve harcanan emek  sebebi ile şeker hamurlu resimli pasta fiyatları daha uygun fiyata üretilememektedir.